8 800 301 76 26 [email protected]

Сучасні технології в будівництві

Стіни і фасади

Екологічні пемзо-блоки

Стіни в наших житлових комплексах виконані з екологічно чистих пемзоблоків, виготовлених з вулканічної крихти. Це дозволяє надати 100% гідроізоляцію, оскільки ця порода не вбирає вологу та не пропускає її усередину будинку. Крім того, стіни із вулканічних пемзоблоків дають підвищену звукоізоляцію, яка не пропускає рівень шуму до 55 Дб!

Товщина стін складає 25 см: 20 см товщина пемзоблоку + штукатурка, шпаклівка, фарба з двох боків.

Монолітний каркас

Зведення монолітного каркасу починається з фундаменту, який залягає на глибину до 1,5 м-коду, а в місцях ліфтових шахт доходить до 3 метрів.

При в'язанні металевого корсета для монолітних конструкцій використовують арматуру. У всіх проектах, для формування несучих монолітних колон застосовується арматура товщиною 16 мм, а міжповерхових перекриттях - 14 мм. Для полегшення несучої конструкції та додаткової міжповерхової звукоізоляції ми застосовуємо 25 см пінопласт, за загальної ширини перекриттів 40 см.

Бетон та його експертиза

У проектах Kalite Construction ми використовуємо бетон марки С30, який застосовують для складних та стратегічних конструкцій, наприклад, для мостів. Ця марка відповідає марці М400, яку використовують у країнах СНД.

При заливці бетону з кожної бетономішалки відбувається забір зразків у спеціальні ємності. У лабораторних умовах відбувається випробування цих зразків на руйнування на 3 – 28 день. Тільки після підтвердження якості бетону ми переходимо до зведення наступного етапу!

Металева опалубка

Правильна геометрія зведення моноліту - один із основних принципів. Ми застосовуємо у будівництві металеву опалубку, це дозволяє покращити процес будівництва одразу в кількох напрямках:

  1. Ідеально рівна поверхня монолітних конструкцій
  2. Опалубка стійка до тиску і немає деформованих ділянок у моноліті
  3. Демонтаж опалубки не порушує цілісності конструкції
  4. Забезпечує оптимальний температурний режим та вологість для правильного визрівання бетону.

Внутрішнє оздоблення

Віконні блоки та скління

При монтажі віконних систем ми застосовуємо віконні блоки ALÜVA, куди встановлюються двокамерні склопакети з товщиною скла 4 мм та відстанню між склом 12 мм.

Склопакети від IQ Aluminium виготовлені з тепловим розривом або так звані "теплі" алюмінієві профілі. Вони дозволяють утримувати температуру всередині приміщення та зменшити вплив зовнішньої температури. використання такої системи послужить для вашого будинку додатковим тепловим бар'єром.

Звуко- та теплоізоляція iFloor

При формуванні ізоляційного міжповерхового шару ми застосовуємо матеріал iFloor. Його виробляють шляхом випалу каучуку та застосовується як на стінах, так і на підлозі.

Приміщення, що має таку ізоляцію, забезпечує додаткову: звукоізоляцію на всіх частотах, теплоізоляцію, антибактеріальний бар'єр і додатковий захист від ударів.

У тому числі, його застосовують для покриття під систему теплої підлоги для зменшення тепловтрат.

Сходи та покриття для підлоги

На сходових клітках, підвіконнях та сходах Kalite Construction використовує мармурові плити завтовшки 15 мм. Такий вид обробки дозволяє не тільки зробити естетичним інтер'єр, а й має високі показники зносостійкості.

При формуванні сходового прольоту ми застосовуємо правильний крок сходів і широкий прохід, що буде комфортно навіть мамам з колясками та людям з обмеженими можливостями.

Комплектація квартир

Вбудовані меблі

У кожній квартирі від забудовника Kalite Construction є вбудовані меблі у ванних кімнатах і кухні. Меблі виготовляються на замовлення найкращими меблевими фабриками за індивідуальним дизайном.

При виробництві меблів використовую MDF 1 класу, а всі шафки обладнані доводчиками та якісною фурнітурою. Стільниці та фартух виконані з натурального граніту Gimstone.

Ванна кімната

Ванні кімнати здаються готовими "під ключ" у кожній квартирі. Крім вбудованих меблів для ванних кімнат, також вже встановлена система підігріву підлоги.

У ванних кімнатах вже є душові кабіни, унітази фірми Grohe, умивальники, змішувачі.

У кожній квартирі є встановлені системи проточного водонагріву. Все продумано для того, щоб бути надійним та естетично привабливим.

Міжкімнатні та вхідні двері

Захист вашої квартири забезпечують сталеві двері фірми SUR завтовшки 85 мм з поліуретановим покриттям. У всіх комплексах ми використовуємо вхідні двері виключно першого класу.

Міжкімнатні двері розробляються під кожен проект дизайнером та враховують особливості комплексу. Всі двері мають комфортну ширину проходу, а фурнітура і навісні петлі додадуть солідності вашому інтер'єру.

Не теряйте время в интернете, познакомьтесь с профессионалами за кружечкой чая
Заполните форму, мы перезвоним и договоримся о встрече...
Надсилаючи заявку, надаю згоду на оброблення персональних даних.
Ексклюзивна пропозиція
з гарантованим доходом для інвесторів
отримай детальну інформацію в WhatsApp
Отримати умови