8 800 301 76 26 [email protected]

Найчастиши запитання

У житлових комплексах з інфраструктурою передбачено наявність капиджі. Це людина, яка проживає на території житлового комплексу та стежить за порядком. Він контролює чистоту води в басейні за допомогою тестів, у разі потреби викликає спеціальні служби, забезпечує безпеку житлового комплексу та робочий стан усіх систем. Часто, мешканці будинку можуть звернутися до капиджі із побутовими питаннями.

Капиджі є співробітником керуючої компанії, яка здійснює загальне управління житловим комплексом та фінансовою складовою. Керівна компанія вирішує питання управління будинком шляхом зборів мешканців будинку, надання звітної документації за минулий період та внесенням пропозицій для забезпечення функціонування резиденції. Для ухвалення рішень на зборах, мешканці мають проголосувати більшістю за ті чи інші рішення.

Інвестування в новобудови в Аланії може бути вигідним і перспективним варіантом, особливо якщо йдеться про добре розташовані та якісні об'єкти.

Хорошим варіантом для інвестиції в новобудову в Аланії стане об'єкт, який розташований у відкритому для отримання ВНЖ районі або знаходиться в пішій доступності від моря. Статистика показує, що чим вищий рівень будинку, більш розвинена інфраструктура будинку, тим вищий прибуток клієнта від інвестиції. На сьогоднішній день найпривабливішими районами для інвестування є Оба, Демірташ, Махмутлар і місто Газіпаша.

Важливо звернути увагу на наявність у забудовника технічної та будівельної документації, а також перевірити збудовані раніше будинки.

Після здачі нерухомості в експлуатацію, власники квартир мають відкрити на своє ім'я абонемент на електрику та воду.

Електроенергію в Аланії постачає компанія CK Akdeniz elektrik, тому для оформлення абонементу вам слід звернутися до офісу цієї компанії. Для підключення абонементу ви повинні надати такі документи:

 • Копія ТАПУ (право власності на квартиру)
 • ІСКАН – технічний паспорт
 • Ксерокопія паспорта чи ікамета
 • Податковий номер
 • Страховий поліс DASK від землетрусів
 • Старий рахунок на електроенергію або номер лічильника

Абонемент на воду в Аланії можна зареєструвати у відділенні компанії Asat. Список документів для оформлення лічильників на воду буде аналогічним до списку на електроенергію.

Щорічні платежі для утримання квартири в Туреччині можуть включати такі витрати:

 1. Податок на нерухомість (Emlak Vergisi): це податок, що стягується на володіння нерухомістю та розраховується на основі оцінної вартості майна. Ставка податку може коливатися залежно від місцезнаходження та типу нерухомості, але зазвичай становить близько 0,1-0,6% оцінної вартості нерухомості.
 2. Громадські послуги (Aidat): це оплата за обслуговування та утримання загальних зон та інфраструктури у житлових комплексах, таких як ліфти, басейни, паркінг тощо. Сума щомісячного платежу може відрізнятися залежно від розміру житлового комплексу та рівня послуг, що надаються.
 3. Електроенергія, вода та газ: це витрати на комунальні послуги, які залежать від кількості споживаних ресурсів.
 4. Управління нерухомістю: якщо ви наймаєте керуючу компанію для керування вашою нерухомістю за вашої відсутності, вам може знадобитися сплачувати їм певну суму за надані послуги.
 5. Страхування нерухомості: власники нерухомості купують страховку DASK на випадок пошкодження майна від природних лих чи інших нещасних випадків.

В цілому, щорічні витрати на утримання квартири в Туреччині можуть змінюватись в залежності від типу нерухомості, її місцезнаходження та рівня комфорту.

В Туреччині забудовники пропонують купити квартири в новобудовах вже з повним чистовим оздобленням. У кожній квартирі на вас чекає сучасний ремонт: пофарбовані стіни, на підлозі буде керамограніт або ламінат на ваш розсуд, встановлено освітлення, розетки, вимикачі; вмонтовані вхідні та міжкімнатні двері. В квартирах є вбудована кухня та меблі у ванній кімнаті. У санвузлах покладено керамограніт, встановлені душова кабіна, змішувачі. Під кожну одиницю техніки передбачено місце з підведеною водою та електрикою, де це необхідно. У наших проектах передбачено підігрів підлоги у санвузлах.
Не теряйте время в интернете, познакомьтесь с профессионалами за кружечкой чая
Заполните форму, мы перезвоним и договоримся о встрече...
Надсилаючи заявку, надаю згоду на оброблення персональних даних.
Ексклюзивна пропозиція
з гарантованим доходом для інвесторів
отримай детальну інформацію в WhatsApp
Отримати умови