8 800 301 76 26 [email protected]

Наші клієнти отримують повний післяпродажний сервіс

Допомога в отриманні ПНЖ та громадянства

Під час отримання громадянства, на кожному етапі вас супроводжуватиме досвідчений юрист та перекладач. Для отримання громадянства в Туреччині необхідно придбати нерухомість за кадастровою вартістю не менше ніж 400 000 доларів США і витримати ряд умов. Про все це попіклується наша професійна команда.

Купуючи квартиру в Туреччині у відкритих районах ми допоможемо Вам отримати посвідку на проживання (ikamet). Наш післяпродажний менеджер допоможе вам з поданням заявки і підготує повний комплект документів для успішної співбесіди в міграційній службі.

Влаштування дітей до школи чи дитячого садку

Якщо ви плануєте переїхати в Туреччину на постійне місце проживання всією сім’єю, менеджер післяпродажного обслуговування допоможе вам визначитися зі школою чі дитячим садком. Супроводить вас до навчальних закладів, підготує перелік документів для влаштування дітей на навчання. На кожному етапі вас супроводжуватиме досвідчений менеджер, з яким всі процедури будуть успішними.

Отримання довідок та документів

Під час проживання на території Туреччини, час від часу, у вас буде з’являтися потреба підготувати або отримати документи. Менеджер післяпродажного сервісу будівельної компанії Kalite Construction зможе шидко організувати отримання необхідних довідок, а також, оформити потрібні документи. Ви можете розраховувати на професийну допомогу на кожному етапі вашої адаптації в Аланії.

Відкриття банківськіх рахунків

Турецька банківська система надає своїм користувачам вигідні умови і високий сервіс. Маючи особистий рахунок в банку, ви можете вільно розпоряджатися коштами на своєму рахунку з будь-якої точки світу. Відкрити додаткові банківські рахунки в різних алютах в Туреччині, вибрати вигідні умови обслуговування допоможе наш досвідчений менеджер післяпродажного обслуговування.

Юридична підтримка (супровід)

Коли ви живете в новій країні, важливо мати надійного друга і помічника. Kalite співпрацює з провідними юристами Аланії, які завжди знаходять найкращі шляхи вирішення проблем наших клієнтів. Менеджер післяпродажного обслуговування організує рандеву (зустріч) з адвокатом і при необхідності виступить перекладачем. У вас вже є надійний друг і помічник в Туреччині в особі наших співробітників!

Вирішення побутових питань

Щоденні питання не викликають стресу у наших клієнтів. Ми можемо знайти лікаря, швидко організувати ремонтну бригаду, страховку і багато іншого. На кожне запитання наших клієнтів негайно відповідає наше післяпродажне обслуговування.

Управління нерухомістю

Нерухомість в Туреччині може принести не тільки радість від володіння, але й принести дохід своїм власникам. Kalite Construction надає послуги з управління та оренди нерухомості. Наші клієнти можуть розраховувати на вигідну оренду і безпечну експлуатацію житла. Наше завдання - вигідно здати вашу квартиру і забезпечити збереження майна.

Вся наша команда — це співтовариство професіоналів, об’єднаних загальними цінностями, щирою любов’ю до наших клієнтів та Аланії. Наше основне завдання – надавати якісні послуги для наших клієнтів..
Керівник виддилу післяпродажного обслуговування Halil Ibrahim Imdat
Отримайте у нас
безкоштовну консультацію
Якщо бажаєте, проведемо для Вас
онлайн-презентацію. Це значно
заощадить Ваш час.
Не теряйте время в интернете, познакомьтесь с профессионалами за кружечкой чая
Заполните форму, мы перезвоним и договоримся о встрече...
Надсилаючи заявку, надаю згоду на оброблення персональних даних.
Ексклюзивна пропозиція
з гарантованим доходом для інвесторів
отримай детальну інформацію в WhatsApp
Отримати умови